+371-242-000-48 Info@birste.lv

Izvēlies Sev Piemērotāko Bambusa Zobubirstes Komplektu.

Lidoju Solo

4.99 2.49

4.47€ Vienas Bambusa Zobu Birstes Cena

Tikai Divi Mēs…

9.94 4.78

3.99€ Vienas Bambusa Zobu Birstes Cena

Jautrais Trijnieks

14.91 6.87

3.47€ Vienas Bambusa Zobu Birstes Cena

Fantastiskais Četrinieks

19.88 8.76

2.99€ Vienas Bambusa Zobu Birstes Cena

Lieliskais Piecinieks

24.85 10.45

2.47€ Vienas Bambusa Zobu Birstes Cena

Praktiskais Grāmatvedis

56.64 23.88

1.99€ Vienas Bambusa Zobu Birstes Cena

Bambusa zobu birste izskatās labi:

Mūsu piedāvātās zobu birstes ir stilīgas un krāsainas. Esam saņēmuši Labas atsauskmes no klientiem, ka mūsu produkts labi reprezentē domāšanas veidu, un saimnieks saņem uzslavas no ciemiņiem par labu izvēli. Kā arī dažadas krāsu gammas pievieno stilu un krāsainību Jūsu vannas istabā. Krāsu dažādība palīdzēs nesajaukt zobu birstes ar citiem lietotājiem.

Raisa patīkamas sajūtas:

No zemes nācis zemei tiks atdots, turot rokā koka zobubirsti veidojas daudz tuvāka sajūta dabai, kā arī enerģijas kontrasts ir daudz lielāks, ko izstaro dabīga zobu birste salīdzinājumā ar plastmasas.. Bambusa zobu birstes labi ieguļas gan rokā, gan neraisa nepatīkamas sajūtas to ieliekot mutē. Tā ļoti patīk bērniem un pēc lietošanas laika, to ir iespējams pielietot kādā citā veidā, piemēram var pārtaisīt par tamboradatu vecmāmiņai 🙂

Radīts ar augštāku mērķi:

Sākotnējais mērķis bambusa zobu birstei ir nomainīt tradicionālo plastmasas zobu birsti.  Izvēloties bambusa zobu birsti Tu kļūsti par daļu nu sabiedrības kas rūpējas par dabu. Mazi solīši ved uz lielām pārmaiņām.
Bambusa zobu birstes ir perfekts aizstājējs tradicionālajai plastmasas zobu birstei, tāpēc, mainot savu veco plastmasas zobu birsti pret jauno bambusa zobu birsti, Tu mainies pats, maini citus un pats galvenais, maini arī vidi sev apkārt.

Es par ZERO WASTE! Paldies par iespēju būt daļai no risinājuma, šogad svētkos visiem savējiem dāvināšu šo sajūtu.

Mārtiņš L*****

Klientu Atbalsta Speciālists , Latt***com

Mamma sev, man un brālītim nopiprka koka birstītes. Man patīk jo no koka un manā mīļākajā – saulītes krāsā. 🙂

Maija.B

no Ķekavas, 5 gadi

Birste.lv Mērķis:

  • Veicināt ekoloģisku domāšanu
  • Veicināt plastmasas atkritumu samazināšanu katrā māja
  • Piedāvāt kvalitatīvu ekoloģisku alternatīvu vienam no populārākajiem higiēnas produktiem - plastmasas zobu birstei.
  • Samazināt pieprasījumu pēc plastmasas zobu birstēm.

Mūsu prioritātes: 

Kvalitatīvs produkts

Ātra piegāde

Klientu atbalsts

Kad saņemšu savu pirkumu?

Pasūtot produkciju no Birste.lv e-veikala līdz pulksten 15:00 darba dienā, tiek sagatavots pasūtījums un izsūtīs pasūtījums līdz 16:00 darba dienā, brīvdienu pasūtījumu tiek nodoti kurjeram nākošās darba dienas laikā.

Omnivas piegāde uz jebkuru pakomātu Latvijā izmaksās tikai 1.99 €, Piegāde ilgst līdz 3 dienām.

 

Cik Ilgi kalpo bambusa zobu birste?

Birste piedāvātās bambusa zobu birste gan pieaugušajiem gan bērniem būs tik pat noturīgas kā ierasktās plastmasas zobu birstes. Zobu ārsti un higiēnisti iesaka mainīt zobu birsti reizi mēnesī.

Vai Birste.lv piedāvātās zobu birstes ir pinībā vegānas?

Jā varam droši apgalvot, ka neviens no mūsu produktiem nav testēts uz dzīvniekiem un netiek ražots no izejvielāk, kas tiek iegūtas no dzīvniekiem.

 Vai lietojot bambusa zobu birsti mutē būs sajūta, itkā tīrītu zobus ar “pagali”?

2018 gadā veicot klientu aptauju par apmierinātību ar produktu, esam uzdevuši līdzīgu jautājumu.. 90% no aptaujātajiem klientiem nav saskārušies ar šādu sajūtu. 9% atbild, ka ir savādāk, nezina kā rasktutot, bet ne noteikti nav “kā ar pagali”. 1% nav viedokļa.

Bambusa zobu birstes kātiņš ir no kvalitatīva, labi apstrādāta materiāla, kas arī mutē jūtas ļoti labi.  Noteikti nebūs sausā, koksnainā sajūta, (līdzīga kā saldējuma kociņam vai suši irbulim brrr…)

Kāpēc Bambusa Zobu Birste ir labāks risinājums?

Birste.lv piedāvātas bambusa zobu birstes ir veidotas no 98% no atjaunojamiem resursiem, kas bioloģiski noārdās.  Zobu birstes sariņi veido atlikušos 2% , kas ir veidoti no BPA- brīva 6 paaudzes neilona, kura noārdīšanās laiks ir mazāks kā standarta polimēra savienojumu noārdīšanās laiks augšnē.

Birste.lv piedāvāto produkciju e-veikalā un sadarbības partneru veikalos  iespējams iegādāties ZERO WASTE iepakojumā – kartona kastītē.  Papildus pieejamas Zobubirstes, kas speciāli sagatavotas priekš aptieku tīkla prasībām, proti, bambusa zobu birstes tiek papildus iepakotas plastmasas iepakojumā. 

Bambusa zobu birstes rokturis ir veidots no 100% ausgtvērtīgas, dabīgas bambusa koksnes. Bambuss ir naturāli antibakteriāls, tāpēc tam netiek pievienoti pesticīdi un mēslojumi, kā arī bambuss ir visātrāk atjaunojamais koksnes resurss, kāds pieejams, tāpēc zobu birstes zokturi esam izvēlējušies ražot no bambusa, nevis no bērza vai ozola.. 

 Nosūtīšanai tiek izmantota standarta burbuļplēves iepakojums, kas satur poliesteru, bet neuztraucies, mēs strādājam pie labāka risinājuma. 

Birste.lv piedāvātās Bambusa zobu birstes ir 98% ekoloģiskās risinājums, kā Tava tradicionālā plastmasas zobu birste. 🙂

Klientu atbalsts:

Privātuma Politika.

Piegādes Politika.

Apmaksas nosacījumi

Atgriežanas nosacījumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Sadarbības iespējas

Piegādātas ekoloģiskas zobubirstes

%

Piegāde 3 dienu laikā.

Atkārtoti pirkumi

%

Drošs maksājums

0